Citromsárga veszélyjelzést adtak ki extrém hideg miatt, van ahol -20 fokra kell számítani

5 hónappal ezelőtt 15
Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lesz a leghidegebb.
Elolvasom a teljes cikket