Büntetőkkel jutott vb-döntőbe a magyar női vízilabda-válogatott

2 évvel ezelőtt 72
Az utolsó támadásból Leimeter egyenlített a görögök ellen, a magyarok nem hibáztak büntetőt, a rivális kettőt is.
Elolvasom a teljes cikket