Bronzérmes a Ferencváros a Bajnokok Ligájában, de ennek nem minden magyar örül

1 héttel ezelőtt 22
Zalánki Gergő és Angyal Dániel csapatát győzték le a bronzmérkőzésen a zöld-fehérek.
Elolvasom a teljes cikket