„Bravó fideszes fiúk!” – Molnár Áron kiakadt a Borbély Alexandra elleni inzultus miatt

5 hónappal ezelőtt 18
„A mi fegyverünk a humor, az irónia, a tények és az érvek. A tietek az erőszak. Ennyit tudtok, ennyit is értek” – írta a színész a kollégáját ért politikai alapú támadásról.
Elolvasom a teljes cikket