Bombafenyegetést kaptak a szegedi bíróságok, kiürítették az épületeket

1 hónappal ezelőtt 27
A Szegedi Törvényszéken és a Szegedi Járásbíróságon is fenyegető hívással indult a hét.
Elolvasom a teljes cikket