Boldog szülinapot a „Királynak!”

2 évvel ezelőtt 81
Ezzel a fotóval köszöntjük valamennyi vasútbarát nevében az M61 010-es pályaszámot viselő NoHAB-mozdonyt, melyet 1963. november 14-én vett állományba a MÁV.
Elolvasom a teljes cikket