Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról

2 nappal ezelőtt 7

A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos felügyeleti bírságot szabott ki a Mol Nyrt.-re, mert a társaság megsértette rendkívüli tájékoztatási kötelezettségét. A jegybank szerint a tőzsdei kibocsátó...

Elolvasom a teljes cikket