Balázsék törvénysértése miatt nagy bírságot kapott a Rádió 1

2 hónappal ezelőtt 20
Az NMHH szerint a bántó megnyilvánulások ellen egyik műsorvezető sem emelt szót.
Elolvasom a teljes cikket