Az én képviselői jogosultságom május 9-én lejár. Utána marad a Fidesz és a Tisza

1 hónappal ezelőtt 22
Nekem mindegy, hogy melyik lép, de valamelyik most már intézkedjen!
Elolvasom a teljes cikket