Az államosított lombikbébiszektornak is hirdetéseket gyártottak Balásy Gyula cégei
4 órával ezelőtt
11
86,5 millió forintot használtak fel a 211 millió forintos keretösszegből, hogy hirdessenek valamit, aminek nem is igazán kell reklám. A közbeszerzést a Nemzeti Kommunikációs Hivatal írta ki, az eljárá...