Átadták a PHOENIX új, innovatív gyógyszerlogisztikai központját Győrben

2 nappal ezelőtt 16
A PHOENIX új Győri Logisztikai Központja várhatóan augusztus végén kezdi meg üzemszerű működését.
Elolvasom a teljes cikket