Aranyérmet nyert a magyar női pisztolyos csapat

2 évvel ezelőtt 89
Ismét aranyérmet nyert a Fábián Sára Ráhel, Jákó Miriam, Major Veronika összeállítású magyar trió a női pisztolyosok csapatversenyében a győri légfegyveres Európa-bajnokságon.
Elolvasom a teljes cikket