Arany után ezüst – a magyar női párbajtőrcsapat is érmet nyert az Európa-bajnokságon

2 nappal ezelőtt 13
Ez már a magyar küldöttség negyedik érme a kontinenstornán.
Elolvasom a teljes cikket