Annyi embert rúgnak ki a nagy techcégek a mesterséges intelligencia miatt, hogy Kaliforniában a kormányzónak kellett közbelépni

2 nappal ezelőtt 17
Idén eddig 153 ezer embert építettek le az óriáscégek, mert feleslegessé váltak az MI miatt, vagy rajtuk spórolnak, hogy több pénz jusson az MI-re.
Elolvasom a teljes cikket