Anne Applebaum a Fideszről: Ez egy nagyon csúnya, rendkívül agresszív kormány volt

2 hónappal ezelőtt 15

Az amerikai Morning Joe című közéleti műsorban szólalt meg a Fidesz leváltásáról Anne Apple...

Elolvasom a teljes cikket