Amikor megérkezett, 200 milliárd volt a veszteségük. Most 115 milliárd a nyereség, és az év menedzsere lett

2 évvel ezelőtt 73

Kiosztották a magyar üzleti élet Oscar-díjait, az Erste főnöke lett az év menedzsere.

Mi történt? A Menedzserszövetség 2024-ben is átadta az Év Menedzser...

Elolvasom a teljes cikket