Állami programba szálltak be, durván megszívták: milliárdokat nem fizetett ki a Fidesz-kormány az egyik kkv-pályázat beszállítóinak

1 órával ezelőtt 6
A kisebb cégek honlapfejlesztését célzó intézkedésre megvolt a pénz, és senki nem akarta leállítani, de a forrás csak nem jutott el a megvalósítókhoz. Abszurd történet bénázásról és az államigazgatás ...
Elolvasom a teljes cikket