Akkora a baj, hogy elrendelték a vaddisznók kilövését ebben a térségben

3 hónappal ezelőtt 27
A vaddisznókban kimutatott fertőzés immár Barcelona közigazgatási körzetét is elérte, ezért a katalán kormány fontos döntést hozott.
Elolvasom a teljes cikket