„Válogatottunk nem azért érkezik a tornára, hogy a világbajnoki elsőségért versenyezzen, hanem hogy elvigye ezt a címet!” – jelentette ki a focivébé előtt Brazília elnöke, Luiz Inácio Lula ...
„Válogatottunk nem azért érkezik a tornára, hogy a világbajnoki elsőségért versenyezzen, hanem hogy elvigye ezt a címet!” – jelentette ki a focivébé előtt Brazília elnöke, Luiz Inácio Lula ...