A tündérmese véget ért: orosz királynője van a Roland Garrosnak – videó

2 héttel ezelőtt 16
Az orosz Mirra Andrejeva nyerte meg a női egyes küzdelmeit a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a szombati döntőben magabiztosan legyőzte Maja Chwalinskát. A lengyel teniszező a selejtezőből indul...
Elolvasom a teljes cikket