A Szeged legyőzte az Aalborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában
2 évvel ezelőtt
103
A Szeged házigazdaként remek játékkal 34-27-re legyőzte a dán Aalborg HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szerdán.