A Sulyok-ügy és a Fidesz: most jogszerűséget kér számon a párt, kormányon bátran váltott le neki nem tetsző embereket
3 héttel ezelőtt
6
Jogszerű és/vagy „méltó-e” a hivatali idejük lejárta előtt megválni a közjogi méltóságoktól? Van-e korlát a mindenkori kétharmad előtt? Ezekről a kérdésekről is lehet(ne) értelmes vitát folytatni Suly...