A pedofil elkövetők közül többen vannak ma börtönben, mint 2010 előtt
2 évvel ezelőtt
62
Orbán Viktort az Országgyűlésben faggatták – írja a Magyar Nemzet. A miniszterelnök elmondta, hogy ma nyolcszor annyi pedofil van börtönben, mint a baloldali kormány ideje alatt.