A Mi Hazánk magyar zászlókat rakott ki az Erzsébet hídra

11 órával ezelőtt 6

Magyar zászlókat tűztünk ki a Mi Hazánk Ifjaival az Erzsébet híd mindkét oldalán végig az összes zászlótartóba

– írta Novák Előd, a Mi Hazánk parlamenti képviselője a

Elolvasom a teljes cikket