A mexikói hadsereg is belőtte magát a foci-világbajnokságra

3 nappal ezelőtt 14
A mexikói hadsereg lelőtt egy drónt, amely a fölött a sportkomplexum felett lebegett, ahol a labdarúgó-világbajnokságon szereplő dél-koreai válogatott edzett – jelentette a Yonhap hírügynökség.

Elolvasom a teljes cikket