A mexikói hadsereg lelőtt egy drónt, amely a fölött a sportkomplexum felett lebegett, ahol a labdarúgó-világbajnokságon szereplő dél-koreai válogatott edzett – jelentette a Yonhap hírügynökség.
-
Kezdőlap
-
Helyi
- A mexikói hadsereg is belőtte magát a foci-világbajnokságra