A március 15-én kitüntetett veszprémieket köszöntötték (galéria)

2 hónappal ezelőtt 10
A város vezetése gratulált az állami kitüntetetteknek, és köszönetet mondott teljesítményükért.
Elolvasom a teljes cikket