A legnagyobb hőségben romlott el a klímaberendezés a firenzei Uffizi-képtárban

4 órával ezelőtt 5

Az Uffizi-képtárban először korlátozták a belépők számát, majd felfüggesztették a látogatást az elromlott klímaberendezés miatt – közölte szerdán a firenzei képtár.

Elolvasom a teljes cikket