A Kossuth rádióban kért bocsánatot a bántalmazott gyermekektől az evangélikus elnök-püspök

2 évvel ezelőtt 92
Szerinte a bántalmazottak már fittyet hánynak a papolásukra.
Elolvasom a teljes cikket