A kormány 12 éves mandátumkorlátot vezetne be: „Nem szabad, hogy valaki tizenakárhány évig a trónon üljön”

12 órával ezelőtt 8
Az Index megkérdezte az utca emberét, mit gondolnak Magyar Péter miniszterelnök 12 éves mandátumkorlátozási javaslatáról.
Elolvasom a teljes cikket