A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból

1 nappal ezelőtt 8
A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
Elolvasom a teljes cikket