A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is

7 órával ezelőtt 9
Gianni Infantino erősen utalt arra, hogy a FIFA a jövőben is megtarthatja az edzők, drukkerek és szakértők által is gyűlölt ivószüneteket.
Elolvasom a teljes cikket