A Fidesz felszólította Magyar Pétert, hogy ne hozzon létre migránstáborokat Magyarországon

1 héttel ezelőtt 15

„Magyarországon ma nincs migránstábor. Se Vitnyéden, se máshol. Azért nincs, mert az Orbán-kormány nem hozott létre egyetlen egyet sem, a korábban működő migránstáborokokat pedig bezárta” – olvasat...

Elolvasom a teljes cikket