A centralizáció után: mit kezd az új kormány az önkormányzatokkal?

1 hónappal ezelőtt 19

A közelmúlt története a napnál világosabban mutatta be: a hatalom természetes logikája a központosítás. Ha felmerült a kérdés, hogy ki dönthet arról, mi épül egy településen, vagy gyár kerül-e a la...

Elolvasom a teljes cikket