A belügyminiszter bő egy héttel a kinevezése után leváltotta Tóth Tamás megyei rendőrfőkapitányt

3 nappal ezelőtt 17

A belügyminiszter visszavonta egyik első kinevezettje, Tóth Tamás rendőr altábornagy megbízását, akit valamivel több mint egy hete, június 10-én bíztak meg a

Elolvasom a teljes cikket