21 év után először legyőzték az olaszokat a magyar férfi vízilabdázók a vébén

2 évvel ezelőtt 81
9-9-es döntetlen után sikerült a győzelem a dohai világbajnokság csoportmérkőzésén.
Elolvasom a teljes cikket