2016-ban Orbán Viktor előterjesztésére kapott állami kitüntetést a bicskei gyerekotthon pedofil igazgatója

2 évvel ezelőtt 55
Vásárhelyi János a Magyar Bronz Érdemkereszt polgári tagozatát kapta meg augusztus 20. alkalmából.
Elolvasom a teljes cikket