2,6 milliárd forintnyi részvényt adott a Mol juttatásként a vezetőinek

5 hónappal ezelőtt 16
Hernádi Zsolt elnök járt a legjobban, ő 631 millió forintnyi részvénnyel gazdagodott.
Elolvasom a teljes cikket