2,4 milliárd forintra nőtt az Indexet birtokló holdingcég nyeresége

3 héttel ezelőtt 21
Vaszily Miklós és Ziegler Gábor konzervatívan csak 200 millió forint osztalék kifizetéséről döntött.
Elolvasom a teljes cikket