13 ezerért sem kellettek senkinek a külügy által 10 millióért vásárolt lélegeztetőgépek

2 évvel ezelőtt 55
Az eszközöket sosem használták, a koronavírus-járvány óta egy ceglédi raktárban porosodnak.
Elolvasom a teljes cikket