12 órás sztrájkot jelentettek be a pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói

1 nappal ezelőtt 10
A dolgozók az alacsony bérfejlesztés mellett a hétvégi túlórákra, megnövekedett terhekre is panaszkodnak.
Elolvasom a teljes cikket